MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13316181
nr 1331 6181
Byrå
Teak, 1950/60-tal. Bredd: 82, djup: 32 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:14:48
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
6